Håkanssons Truck

Våra servicetekniker är till största delen ute på fältet och arbetar. De har olika täckningsområden, men vid behov kör de naturligtvis också till andra ställen i Skåne.

Christine Berg
Administration
Telefon: 040-38 15 35, mobil 0706-38 17 55
cina@hakanssons-truck.se
Patrik Andersson
Försäljning
Telefon: 040-38 15 33, mobil 0703-99 75 10
patrik@hakanssons-truck.se
Olof Mårtensson
Främsta arbetsområde Höör, Eslöv, Kristianstad
Telefon: 070-2472486
olof@hakanssons-truck.se
Björn Johnsson
Främsta arbetsområde Landskrona, Helsingborg
Telefon: 0705-509131
bjorn15@hakanssons-truck.se
Jonas Rosvall
Främsta arbetsområde hela Skåne
Telefon: 0768-567016
jonas@hakanssons-truck.se
Sead Muratovic
Främsta arbetsområde Malmö
Telefon: 0706-381562
sead@hakanssons-truck.se
Tommy Berglund
Verkstadstekniker
Telefon: 0707-745300
Conny Thelenius
Främsta arbetsområde Malmö
Telefon: 0702-412755
conny@hakanssons-truck.se
Rene Book
Främsta arbetsområde Trelleborg, Malmö
Telefon: 0734-448897
rene@hakanssons-truck.se
Rikard Ranshede
Malmö, Lund
Telefon: 0734-448906
rikard@hakanssons-truck.se
Mikael Berggren
Verkstads- och serviceansvarig, reservdelar
Telefon: 040-381532, 0730-667463
mikael@hakanssons-truck.se

Håkanssons Truck AB

Staffanstorpsvägen 113B
232 61 Arlöv
Sverige
OBS. Detta gäller både post och besök

Följ oss

Kontakta gärna oss via vårt kontaktformulär

När du kontaktar oss via vårt formulär försöker vi svara dig snarast möjligt. Skriv gärna en notis om du vill att vi ringer dig och glöm då inte att fylla i ditt telefonnummer.

Vi önskar dig en trevlig dag!